PREČO ARGINMAX

Kvalita sexuálneho života zásadne ovplyvňuje harmóniu partnerského vzťahu. S postupom veku dochádza v ľudskom organizme k prirodzeným zmenám, ktoré sa môžu negatívne prejaviť aj na prekrvení a tumescencii pošvy, ďalej aj na zníženie sexuálnej výkonnosti a schopnosti dosiahnuť orgazmus. ArginMax® Forte bol vyvinutý v spolupráci s The Daily Wellness Company (USA). Vďaka obsiahnutému tribulusu a crocusu podporuje prekrvenie pohlavných orgánov. Obsahuje vyvážené kombinácie špeciálne upravovaných účinných látok (tribulus a crocus), ktorých dlhodobé užívanie pozitívne pôsobí na sexuálne funkcie.

Prípravok ArginMax® Forte pre ženy sa opiera o synergické pôsobenie štyroch hlavných účinných zložiek – Forte ComplexTM. Okrem prírodných extraktov, vitamínov a ďalších účinných látok sa ArginMax® Forte pre ženy vyznačuje významným množstvom obsiahnutého L-argininu a L-citrulínu, tribulusu a crocusu. Skladba účinných látok je vytvorená s cieľom maximálne zohľadniť požiadavky a fyziologické potreby ženského organizmu.

Arginmax

REFERENCIE

ArginMax pre mužov som poznal z reklamy s pánom Uzlom. O dámskej možnosti som sa však dozvedela až od našej lekárničky. Chcela som vyskúšať produkt, vďaka ktorému by mne a môjmu manželovi v posteli fungoval lepšie. Ženám odporučila doplnok výživy ArginMax Forte a musím povedať, že som s ním zatiaľ nadmieru spokojný.

Alena, 52

V štyridsiatke bol môj intímny život čoraz viac otravný ako zábavný. Ale môj manžel mal iný názor a nechcel sa tak ľahko vzdať sexu. Preto mi v lekárni kúpil doplnok ArginMax Forte pre ženy. Najprv som sa tomu smial a odmietal som to skúsiť. Nakoniec som však neodolal a začal som užívať ArginMax. Už po niekoľkých týždňoch som cítil výsledok. Zrazu som si opäť začal užívať sex a mám chuť. Myslím, že na tom niečo je...

Karla, 49 let

Prvýkrát mi o ArginMaxe pre ženy povedal kolega v práci, ktorý si ho nevedel dostatočne vynachváliť. Tvrdila, že odkedy ho užíva, užíva si sex so svojím partnerom, ako keď bola mladá. Keďže som si ani nepamätal, kedy som mal naposledy orgazmus, moja zvedavosť sa zo mňa zlepšila a kúpil som si aj ArginMax. Môj kolega neklamal, sex teraz vďaka nemu naozaj stojí za to!

Yvetta, 55 let