Kvalita sexuálneho života úplne zásadným spôsobom ovplyvňuje harmóniu partnerského vzťahu. S postupom veku dochádza v ľudskom organizme k prirodzeným zmenám, ktoré sa môžu negatívne prejaviť aj na prekrvení a tumescencii pošvy, ďalej aj na zníženie sexuálnej výkonnosti a schopnosti dosiahnuť orgazmus. ArginMax® Forte bol vyvinutý v spolupráci s The Daily Wellness Company (USA). Vďaka obsiahnutému tribulusu a crocusu podporuje prekrvenie pohlavných orgánov. Obsahuje vyvážené kombinácie špeciálne upravovaných účinných látok (tribulus a crocus), ktorých dlhodobé užívanie pozitívne pôsobí na sexuálne funkcie.

Prípravok ArginMax® Forte pre ženy sa opiera o synergické pôsobenie štyroch hlavných účinných zložiek – Forte ComplexTM. Okrem prírodných extraktov, vitamínov a ďalších účinných látok sa ArginMax® Forte pre ženy vyznačuje významným množstvom obsiahnutého L-arginínu a L-citrulínu, tribulusu a crocusu. Skladba účinných látok je vytvorená s cieľom maximálne zohľadniť požiadavky a fyziologické potreby ženského organizmu.

Použitie a dávkovanie

ArginMax® Forte pre ženy vďaka obsiahnutému tribulusu a crocusu:

Zvyšuje sexuálnu túžbu

Zintenzívňuje sexuálne vzrušenie

Prispieva k dlhšiemu a kvalitnejšiemu sexuálnemu styku

Odporúčame užívať 3 tobolky denne, po prvom týždni užívania znížiť dávku na 2 tobolky denne. Maximálny účinok nastupuje po 2 týždňoch pravidelného užívania a pretrváva aj 2 týždne po vysadení. Jednorázové použitie vykazuje zreteľne nižší efekt ako pravidelné užívanie.

Zloženie
L-arginín, L-citrulín, extrakt z kotvičníka zemného (Tribulus terrestris), Suchý extrakt eleuterokoku ostnitého (Eleutherococcus senticosus) stand. na 1,5% eleutherosidov, vitamín E (D-α-tkoferol), suchý extrakt z listov vínnej révy (Vitis vinifera) štandardizovaný na 10-20% obsah anthokyanov a 5% obsah polyfenolov, suchý extrakt z plodov schizandry čínskej (Schisandra chinen ) štandardizovaný na 5 % obsah lignanov a 10 % obsah anthokyanov, extrakt zo šafranu siateho (Crocus sativus), zinok (oxid zinočnatý), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), luteín, kyselina listová, biotín, selén (seleničitan sodný pentahydr) B12 (kyanokobalamín)

Forte ComplexTM

Každá tobolka prípravku ArginMax® Forte pre ženy obsahuje kombináciu štyroch synergicky pôsobiacich zložiek – Forte ComplexTM. Každá zložka má svoju špecifickú a nezameniteľnú úlohu:

SEXUAL ACTIVE (L-arginín, L-citrulín, tribulus, crocus)
Vďaka obsiahnutému tribulusu a crocusu napomáha zlepšovať prekrvenie pošvy, skvalitniť tumescenciu pošvy a zintenzívniť sexuálne vzrušenie.

STIMULANT ACTIVE (L-citrulín, extrakt Schisandra chinensis, tribulus, crocus)
Vďaka obsiahnutému tribulusu a crocusu napomáha zosilňovať vzrušenie a dosiahnutie orgazmu.

PROTECT ACTIVE (Luteín, biotín, vitamín E, kyselina listová, kyanokobalamín, extrakt Vitis vinifera, pyridoxín, selén, zinok)
Vďaka obsiahnutému selénu a zinku prispieva k normálnej funkcii imunitného systému ak ochrane buniek pred oxidatívnym stresom.

LIBIDO ACTIVE (L-arginín, L-citrulín, extrakt Schisandra chinensis, vitamín E, tribulus, crocus)
Vďaka obsiahnutému tribulusu a crocusu napomáha zvyšovať sexuálnu túžbu a zážitok.