Kvalita sexuálneho života úplne zásadným spôsobom ovplyvňuje harmóniu partnerského vzťahu. S postupom veku dochádza v ľudskom organizme k prirodzeným zmenám, ktoré sa môžu negatívne prejaviť aj na procese dosiahnutie a udržanie erekcie a zníženie sexuálnej výkonnosti. ArginMax® Forte bol vyvinutý v spolupráci s The Daily Wellness Company (USA). Vďaka obsiahnutému tribulusu a crocusu podporuje prekrvenie pohlavných orgánov. Obsahuje vyvážené kombinácie špeciálne upravovaných účinných látok (tribulus a crocus), ktorých dlhodobé užívanie pozitívne pôsobí na sexuálne funkcie a erekciu.

Prípravok ArginMax® Forte pre mužov sa opiera o synergické pôsobenie štyroch hlavných účinných zložiek – Forte ComplexTM. Okrem prírodných extraktov, vitamínov a ďalších účinných látok sa ArginMax® Forte pre mužov vyznačuje významným množstvom obsiahnutého L-arginínu a L-citrulínu, tribulusu a crocusu. Skladba účinných látok je vytvorená s cieľom maximálne zohľadniť požiadavky a fyziologické potreby mužského organizmu.

Použitie a dávkovanie

ArginMax® Forte Forte pre mužov vďaka obsiahnutému tribulusu a crocusu:

Dlhodobo zlepšuje erekciu

Zintenzívňuje sexuálne vzrušenie

Prispieva k dlhšiemu sexuálnemu styku

Odporúčame užívať 3 tobolky denne, po prvom týždni užívania znížiť dávku na 2 tobolky denne. Maximálny účinok nastupuje po 2 týždňoch pravidelného užívania a pretrváva aj 2 týždne po vysadení. Jednorázové použitie vykazuje zreteľne nižší efekt ako pravidelné užívanie.

Zloženie:
L-arginín, L-citrulín, extrakt z kotvičníka zemného (Tribulus terrestris), vitamín E (D-α-tkoferol), suchý extrakt z listov ginka dvojlaločného (Ginkgo biloba) štandardizovaný na 24 % obsah ginkgoflavónových glykozidov a 6 % obsah bilobalidov, suchý extrakt z plodov schizandry čínskej (Schisandra chinensis) štandardizovaný na 5% obsah lignanov a 10% obsah anthokyanov, extrakt zo šafranu siateho (Crocus sativus), vitamín B3 (nikotínamid), lykopén, zinok (oxid zinočnatý), luteín, kyselina listová, selén (seleničitan sodný pentahydrát), vitamín B12 (kyanokobalamín); plnidlo: stearan horečnatý, želatína (tobolka), stabilizátor: uhličitan vápenatý.

Forte ComplexTM

Každá tobolka prípravku ArginMax® Forte pre mužov obsahuje kombináciu štyroch synergicky pôsobiacich zložiek – Forte ComplexTM. Každá zložka má svoju špecifickú a nezameniteľnú úlohu:

ERECTION ACTIVE (L-arginín, L-citrulín, extrakt Ginkgo biloba, nikotínamid, tribulus, crocus)
Vďaka obsiahnutému tribulusu a crocusu napomáha zlepšovať prekrvenie penisu a tým skvalitniť a predĺžiť erekciu.

STIMULANT ACTIVE (extrakt Ginkgo biloba, extrakt Schisandra chinensis, tribulus, crocus)
Vďaka obsiahnutému tribulusu a crocusu napomáha zosilňovať sexuálne vzrušenie a túžbu.

PROTECT ACTIVE (Lykopén, luteín, vitamín E, kyselina listová, kyanokobalamín, selén, zinok)
Vďaka obsiahnutému selénu a zinku prispieva k normálnej funkcii imunitného systému ak ochrane buniek pred oxidatívnym stresom.

LIBIDO ACTIVE L-arginín, extrakt Schisandra chinensis, vitamín E, tribulus, crocus, selén)
Obsiahnutý tribulus a crocus napomáhajú zvyšovať libido. Obsiahnutý selén pomáha stimulovať spermiogenézu a tvorbu semena.