Kvalita sexuálneho života úplne zásadným spôsobom ovplyvňuje harmóniu partnerského vzťahu. S postupom veku dochádza v ľudskom organizme k prirodzeným zmenám, ktoré sa môžu negatívne prejaviť aj na procese dosiahnutia a udržania erekcie a zníženia sexuálnej výkonnosti. ArginMax® Forte bol vyvinutý v spolupráci s The Daily Wellness Company (USA). Vďaka obsiahnutému tribulusu a crocusu podporuje prekrvenie pohlavných orgánov. Obsahuje vyvážené kombinácie špeciálne upravovaných účinných látok (tribulus a crocus), ktorých dlhodobé užívanie pozitívne pôsobí na sexuálne funkcie a erekciu.

Účinná skladba látok

Prípravok ArginMax® Forte pre mužov sa opiera o synergické pôsobenie štyroch hlavných účinných zložiek – Forte ComplexTM. Okrem prírodných extraktov, vitamínov a ďalších účinných látok sa ArginMax® Forte pre mužov vyznačuje významným množstvom obsiahnutého L-arginínu a L-citrulínu, tribulusu a crocusu. Skladba účinných látok je vytvorená s cieľom maximálne zohľadniť požiadavky a fyziologické potreby mužského organizmu.

ArginMax® Forte pre mužov vďaka obsiahnutému tribulusu a crocusu dlhodobo zlepšuje erekciu, zintenzívňuje sexuálne vzrušenie a prispieva k dlhšiemu sexuálnemu zážitku. Odporúčame užívať 3 tobolky denne, po prvom týždni užívania znížiť dávku na 2 tobolky denne. Maximálny účinok nastupuje po 2 týždňoch pravidelného užívania a pretrváva aj 2 týždne po vysadení. Jednorazové použitie vykazuje zreteľne nižší efekt ako pravidelné užívanie.

Zloženie prírodných látok

L-arginín, L-citrulín, extrakt z kotvičníka zemného (Tribulus terrestris), vitamín E (D-α-tkoferol), suchý extrakt z listov ginka dvojlaločného (Ginkgo biloba) štandardizovaný na 24 % obsah ginkgoflavónových glykozidov a 6 % obsah bilobalidov, suchý extrakt z plodov schizandry čínskej (Schisandra chinensis) štandardizovaný na 5% obsah lignanov a 10% obsah anthokyanov, extrakt zo šafranu siateho (Crocus sativus), vitamín B3 (nikotínamid), lykopén, zinok (oxid zinočnatý), luteín, kyselina listová, selén (seleničitan sodný pentahydrát), vitamín B12 (kyanokobalamín); plnidlo: stearan horečnatý, želatína (tobolka), stabilizátor: uhličitan vápenatý.